Certifikovaný kurz Access Bars®

Nučte se za pouhý jeden den jednoduchou a velmi účinnou modalitu, která naskýtá okažité možnosti změny, jak pro sebe, tak své klienty nebo rodinu.

 • Zařaďte Bars do svého života a umožněte změnu dalším lidem, rodině nebo klientům změnu ve svém životě.
 • Vneste více lehkosti, radosti a klidu do svého života nebo života svých blízkých a klientů.
 • Přispívejte ke zbavování se omezujících přesvědčení ze svého života.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Mezinárodně certifikovaný kurz

Access Bars®

Aktuální termín kurzu : 12. února od 9:30 - do 16:30 hodin hod, Lysá nad Labem

Na kurzu se naučíte celou techniku Bars, všech 32 bodů na hlavě a několik dalších procesů a technik, 2x přijmete Bars a 2x poskytnete Bars.

Obdržíte manuály a a návody k sezení.

Kurz trvá jeden den, od 9:30 - 16:30 hodin s hodinovou přestávkou na oběd.

Všechny techniky můžete okamžitě začít používat, jak ve své praxi, tak ve svém každodenním životě.

Děti do 15 let jsou zdarma, pokud se účastní s platícím dospělým.

Ceny kurzu: Jsou stanoveny společností Access Consciousness.

Cena kurzu je 6.300,- Kč, každý další opakovaný kurz 3.150,- Kč

Po absolvování obdržíte certifikát, který vás opravňuje praktikovat Bars ve své praxi a můžete se také účastnit výměn s dalšími praktiky Access Bars, které se hromadně nebo individuálně pořádají na mnoha místech. Jsou obrovským přínosem.

Posilujete lidi, aby věděli, že VĚDÍ.

Access Bars nás osvobozují od našich myšlenek, pocitů a emocí, podmínek a limitací tak, abychom se opět stali neomezenými bytostmi.

Jmenuji se Kateřina Venzarová a jsem certifikovaný facilitátor Access Bars, praktik Access tělesných procesů, Faceliftu, ESSE a Symfonie Možností. Osvědčení jsem získala absolvováním příslušných kurzů od Access Consciousness u mezinárodních facilitátorů.

 

 

 

Musím říci, že již dlouho na sobě pracuji, ale Access Bars a celé Access Consciousness je tedy raketa :-))). Dávám kde to jde, kámoškám, dětem, i ten 16 let puberťák si dal říci, a dokonce už mám jednu klientku za peníze :-))).Těším se, až přijde první těhotná.

Proměňuje se snad všechno, vztahy s dětmi, i ostatní, práce, další klienti, peníze, vnímání těla, budoucnost, setkávání, vnitřní vnímání, spokojenost, klid a mír.....všechno se prolíná a přeorganizovává. Už jsem pochopila, že nemá cenu vůbec nic plánovat, vytvářet si jakékoliv představy co a jak bude, jen naskočit a jede to samo. Dějí se věci daleko za možnostmi nějakých představ...boží :-))).

Moc ti děkuji za úžasnou změnu, kterou mi do života přinesl kurz Access bars. Je to paráda a perfektně to funguje :-)) už se moc těším na to všechno další.......vřele doporučuji ..
Petra DavidováMatka 3 dětí, dula
Existují různé teorie, filosofie, praxe a seberozvojové aktivity. Dává to smysl a někdy se v tom dá ztratit a pak se to zase propojí a přijde co je pro mne v tu chvíli nejlepší. S Access Bars se pracuje a uvolňuje dotekem, to mě nadchlo.
Katka mě provedla kurzem s lehkostí, s nesouzením a možností klást i neklást s důvěrou jakékoliv otázky (i ty sebeblbější). Nabídla mi možnost odblokovávat přesvědčení a bloky hravou formou.

Před týdnem jsem o Access Bars nevěděla a nyní si mohu hrát a tvořit vědomě, jednoduše, vidět možnosti a svou volbu. Ptát se. Ráno se probudit a nesoudit cokoliv, netlačit a mít radost, jak se to ještě zlepší.
To je má čerstvá zkušenost z kurzu. A má volba:) Skrze barsy dávat a zároveň přijímat, to je boží a prostupuje to i na jiné úrovně "
Eliškažena průzkumnice života

Access Bars®  jsou VHODNÉ i pro DĚTI, mohou nenásilně zlepšit prospěch ve škole, pomoci propustit a zpracovat různé děsy i démony. 

Je to jako domácí lékárnička!

 

S čím mohou Bars pomoci?

 

 • Fóbie
 • Deprese
 • Alergie
 • Tělesné bolesti
 • Hlubší spánek
 • Více energie
 • Zlepšení školních výsledků, ADHD, autismus
 • Podpora kreativity
 • Více jasnosti a klidu
 • Ovládání emocí
 • Zlepšení peněžních toků
 • Zlepšení vztahů
 • Více možností

V nejhorším případě si skvěle odpočinete,
v nejlepším případě se vám změní život. 

Co si tedy zvolíte pro sebe?

Objednat se na kurz 

 

Vyplňte formulář a odešlete. Co nejdříve se vám ozvu a domluvím s vámi termín a platbu zálohy na kurz. Těším se na vás. 

Co společně můžeme vytvořit?

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.