Access Bars® a tělesné procesy

Jednoduchá ale účinná, hluboká metoda léčení,

vhodná pro všechny.

 • Přejete si více lehkosti, radosti a klidu do svého života nebo života svých dětí?
 • Rádi byste se zbavili omezujících přesvědčení ze svého života?
 • Jste ve svém životě zaseknutí, máte deprese?
 • Přejete si méně napětí v mysli i těle nebo trpíte alergií?

Vyzkoušejte terapii Access Bars® , Access tělesné procesy nebo se naučte Bars rovnou na certifikovaném kurzu

Co je Access Bars® a

Aceess tělesné procesy?

Umožňuje lidem vědět, že vědí.

Hluboká a zároveň velmi jednoduchá léčebná a relaxační technika vhodná pro děti, dospívající, dospělé i seniory. Ovlivňuje tělo i duši, nenásilně odstraňuje bloky ve všech aspektech života, bez rozebírání a pitvání různých detailů.

Odchází to, co je právě připravené odejít a tím se přibližujeme k Vědomí, tedy schopnosti být přítomní v našem životě v každém okamžiku bez posuzování sebe nebo čehokoliv jiného.

Je to schopnost přijmout cokoliv, odmítnout cokoliv a tvořit to, po čem toužíme.Více než aktuálně máme i si dokážeme představit.

Terapie nás osvobozuje od našich myšlenek, pocitů a emocí, podmínek a limitací tak, abychom se opět stali neomezenými bytostmi.

Během ošetření se terapeut dotýká 32 bodů na hlavě. Každý bod souvisí s jinou oblastí života (tělo, kontrola, kreativita, peníze, radost, sexualita, stárnutí, atd).

Dotykem těchto bodů (Barů) se samovolně odbourávají bloky mentální, fyzické i emocionální, nasbírané během života i životů minulých. Odblokování působí okamžitě, přichází úleva mentální i fyzická. Mohou ustoupit problémy finanční, zdravotní, ve vztazích, sny se mohou plnit lehčeji.

Zároveň v podobě vhodně zvolených otázek je možné se podívat na téma, které klient řeší, odblokovat náboj, který je s danou oblastí spojený a blokuje jiné možnosti a úhly pohledu.

Access tělesné procesy Skrze doteky na různých místech na těle (přes oblečení) uvolňují uložené emocionální a energetické náboje z těla, které se nám ukládají. V tuto chvíli můžete absolvovat několik tělesných procesů vhodných při depresích, pocitech, že se vám v životě nedaří a nebo také při alergiích, podpoře celkové imunity a podobně. Tyto procesy je vhodné nakombinovat i s terapií Bars.

Terapie Access Bars® i tělesné procesy jsou VHODNÉ i pro DĚTI, mohou nenásilně zlepšit prospěch ve škole, pomoci propustit a zpracovat různé děsy i démony.  Více jsem o tom psala TADY >>> a v článku zde>>>. Nejlepší ale samozřejmě je, pokud na sobě začnou pracovat nejprve rodiče. 😉

 

Máte zájem o terapii Bars nebo tělesných procesů?

Terapie Acces Bars® nebo tělesných procesů trvá 60-90 minut, u dětí je kratší (cca 30-45 min).

Cena terapie je 1300 Kč, pro děti 750 Kč.

Balíček 3 terapií Access Bars nebo tělesných procesů je  3300 Kč,  pro děti 1900 Kč. Balíček je platný po dobu 6 týdnů od první terapie, aby účinek jednotlivých terapií na sebe navazoval.

Po domluvě probíhá ve Světicích u Prahy, v Komunitním domě Lesní školky Pramínek.

Možnost dárkových poukazů na terapii najdete tu>>> a nebo mě kontaktujte zde>>>

 

Chcete se rovnou naučit Bars?

Nejbližší termín 9.6 a 7.7 v Praze.

Musím říci, že již dlouho na sobě pracuji, ale Access Bars a celé Access Consciousness je tedy raketa :-))). Dávám kde to jde, kámoškám, dětem, i ten 16 let puberťák si dal říci, a dokonce už mám jednu klientku za peníze :-))).Těším se, až přijde první těhotná.

Proměňuje se snad všechno, vztahy s dětmi, i ostatní, práce, další klienti, peníze, vnímání těla, budoucnost, setkávání, vnitřní vnímání, spokojenost, klid a mír.....všechno se prolíná a přeorganizovává. Už jsem pochopila, že nemá cenu vůbec nic plánovat, vytvářet si jakékoliv představy co a jak bude, jen naskočit a jede to samo. Dějí se věci daleko za možnostmi nějakých představ...boží :-))).

Moc ti děkuji za úžasnou změnu, kterou mi do života přinesl kurz Access bars. Je to paráda a perfektně to funguje :-)) už se moc těším na to všechno další.......vřele doporučuji .

Petra DavidováDula a matka 3 dětí

Na co všechno mohou Bars působit?

 • Fóbie
 • Deprese
 • Alergie
 • Tělesné bolesti
 • Hlubší spánek
 • Více energie
 • Zlepšení školních výsledků, ADHD, autismus
 • Podpora kreativity
 • Více  jasnosti a klidu 
 • Ovládání emocí
 • Zlepšení peněžních toků
 • Zlepšení vztahů
 • Více možností

V nejhorším případě si skvěle odpočinete, v nejlepším případě se vám změní život

Co si tedy zvolíte pro sebe?