Access Consciousness®

Objevte jednoduchou a přitom velmi účinnou modalitu, která naskýtá možnosti změny, jak pro děti, tak i dospělé. 

 • Přejete si více lehkosti, radosti a klidu do svého života nebo života svých dětí?
 • Přejete si méně napětí v těle nebo trpíte různými tělesnými "neduhy"?
 • Rádi byste se zbavili omezujících přesvědčení ze svého života?
 • Jste ve svém životě zaseknutí, máte deprese?

Chcete mít život ve svých rukách? 
Vyzkoušejte metody Access Consciousness®!

Co je Access Consciousness®

Je to velmi dynamická modalita založena Gary Douglasem před více jak 2O lety a neustále se vyvíjí podle aktuálních potřeb. 

Umožňuje a usnadňuje přístup k Vědomí. Poskytuje nástroje k aktivní tvorbě a proměně svého života. Máme tak možnost dynamicky změnit vše, co nám v životě nefunguje, pokud se pro to rozhodneme.

Posiluje lidi, aby věděli, že VĚDÍ.

Hluboká a zároveň velmi jednoduchá léčebnárelaxační technika vhodná pro

 • děti,
 • dospívající,
 • dospělé
 • i seniory.

Ovlivňuje tělo i duši, nenásilně odstraňuje bloky ve všech aspektech života, bez rozebírání a pitvání různých detailů.

Odchází to, co je právě připravené odejít a tím se přibližujeme k Vědomí, tedy schopnosti být přítomní v našem životě v každém okamžiku bez posuzování sebe nebo čehokoliv jiného.

Vědomí zahrnuje VŠE a nesoudí NIC.

AC nás osvobozuje od našich myšlenek, pocitů a emocí, podmínek a limitací tak, abychom se opět stali neomezenými bytostmi.

Jmenuji se Kateřina Venzarová a jsem certifikovaný facilitátor Access Bars, praktik Access tělesných procesů, Faceliftu a ESSE. Osvědčení jsem získala absolvováním příslušných kurzů od Access Consciousness u mezinárodních facilitátorů.

Jak sezení probíhá?

Máte možnost využít následující možnosti: 

 1. Sezení Access Bars®
 2. Sezení Access Consciousness tělesné procesy
 3. Sezení ESSE 
 4. Sezení Facelift

Zároveň v podobě vhodně zvolených otázek je možné se podívat na téma, které klient řeší, odblokovat náboj, který je s danou oblastí spojený a blokuje jiné možnosti a úhly pohledu.

Všechny typy jsou vhodné pro dospělé i děti. 

Sezení nás osvobozuje od našich myšlenek, pocitů a emocí, podmínek a limitací tak, abychom se opět stali neomezenými bytostmi.

Sezení Access Bars®

Zahrnuje doteky 32 bodů na hlavě. Každý bod souvisí s jinou oblastí života (tělo, kontrola, kreativita, peníze, radost, sexualita, stárnutí, atd).

Dotykem těchto bodů (Barů) se samovolně odbourávají bloky mentální, fyzické i emocionální, nasbírané během života i životů minulých. Odblokování působí okamžitě, přichází úleva mentální i fyzická. Mohou ustoupit problémy finanční, zdravotní, ve vztazích, sny se mohou plnit lehčeji.

Nastane jakýsi "restart" mozku.

Trvá 60-90 minut, u dětí 30-45 minut.

Access tělesné procesy

AC obsahuje více jak 50 různých tělesných procesů na různé potíže a stavy, které naše těla vytváří, například deprese, pocitech, že se vám v životě nedaří a nebo také při alergiích, podpoře celkové imunity, uvolnění šoku a traumat z těla a mnoho dalšího.

Skrze doteky na různých místech na těle (přes oblečení) se spouštějí energie, které uvolňují uložené emocionální a energetické náboje z těla kde tvoří  různé "problémy".

Jeden z velmi komplexních tělesných procesů je Facelift. Ten je zaměřený na energetickou výživu a omlazení celého těla včetně našich orgánů, která se odráží v našem obličeje a redukci našich vrásek.

Skrze jemné doteky na obličeji a krku se spouští jemná, pečující energie, která silně vyživuje tělo a orgány, které se odráží v našem obličeji. Tato energie transformuje stress, účinky stárnutí a gravitace a a těla se omladí, oživí a regenerují.


Trvá 60-90 minut, u dětí 30-45 minut.

Sezení ESSE

ESSE (Energetická Syntéza Strukturálního Vtělení) je energetická technika kombinující fyzické technik s technikami Access Consciousness.

ESSE skrze dotek umožňuje tělu propustit limitace a soudy v těle uložené a poskytnout tělu prostor.

Fyzické doteky a tlaky na různých místech na těle (přes oblečení) uvolňují uložené emocionální náboje z těla, které se nám  díky našim přesvědčením a soudům ukládají do těla a tvoří zatuhlá místa a "problémy".


Trvá 60-90 minut, u dětí 30-45 minut.

Osobní online konzulatce

Skrze nástroje Access Consciousness se společně podíváme na témata, která pro vás nejsou lehkostí. Otázkami vás navedu k dalším úhlům pohledu a vyčistíme energie skrze různá čistící prohlášení, které brání lehkosti v daném tématu. Pomohu Vám vědět, že víte.

Setkáme se online přes aplikaci Zoom , sezení můžeme nahrát a nahrávku pak obdržíte, takže si ji budete moci pouštět znovu a čistící prohlášení tak budou působit do dalších vrstev.

 

 


Trvá cca 45 minut

Access Bars® i tělesné procesy jsou VHODNÉ i pro DĚTI, mohou nenásilně zlepšit prospěch ve škole, pomoci propustit a zpracovat různé děsy i démony. 

S čím vším vám Access sezení může pomoci

 • Fóbie
 • Deprese
 • Alergie
 • Tělesné bolesti
 • Hlubší spánek
 • Více energie
 • Zlepšení školních výsledků, ADHD, autismus
 • Podpora kreativity
 • Více jasnosti a klidu
 • Ovládání emocí
 • Zlepšení peněžních toků
 • Zlepšení vztahů
 • Péče v těhotentsví
 • Péče po porodu

V nejhorším případě si skvěle odpočinete,
v nejlepším případě se vám změní život. 

Co si tedy zvolíte pro sebe?

Investice do sezení

Access Bars®, tělesné procesy nebo Facelift

1 500 Kč
60-90 minut
Dítě 650 Kč / 30-45 minSezení ESSE

1500 Kč
60 min
Osobní online konzultace

800 Kč
cca 45 min

Nějaké zkušenosti ostatních...

Po hodinové péči Kačenky jsem se cítila, a co víc, stále se cítím, jako znovuzrozená jak po těle, tak po duši. 🙏 Vůbec bych nevěřila, že po pouhé hodině ESSE můžu zrelaxovat jako na meditačním víkendu nebo týdenní dovolené... 🌊 Když Kačka skončila, tak jsem si jen říkala... Ještě ❤️ Je neuvěřitelné, co všechno se díky té hodině změnilo... Cítím se skvěle, kluci mě tolik nevytáčí, uvnitř zůstávám klidná. 🙏 Pokud byste chtěli vyzkoušet hodinku úžasného blaha, tak vřele doporučuji... ❤️

Bára Veseláwww.veseladomoskola.cz

"Před porodem jsem si dopřála ESSE sezení u Katky a jsem z něj nadšená! Kombinace jemné masáže a spouštění energií přinesla mému tělu obrovskou úlevu a lehkost, takovou, jakou jsem dosud nezažila. Dokonce se mi uvolnily dutiny, které jsem předtím ani nepovažovala za ucpané. A když jsme skončily, musela jsem si zkontrolovat, jestli mám ještě velké břicho, tak odlehčená jsem byla! 🤰🏼 Ten nový prostor, který tahle hodinka příjemné hýčkající péče vytvořila, je nepopsatelný. Jsem vděčná, že ji svému tělu dopřála, Katky energie mě hned přitáhla a moc jsem si to s ní užila, doporučuji tohle zažít na vlastní tělo 💓"

Lenka PánkováMaminka dvou dětí

Mňam, ááách, jééé, fíííha, ješšštééé

Slova účastníků sezení ESSE

Sezení probíhají ve Světicích u Prahy, v Komunitním domě Lesní školky Pramínek nebo v Praze nedaleko stanice metra C Háje.
Možnost dárkových poukazů na terapii najdete tu >> a nebo mě kontaktujte zde >>.

Objednat se na sezení

Vyplňte formulář, zaškrtněte o jakou formu máte zájem a odešlete. Co nejdříve se vám ozvu a domluvím si s vámi termín. Těším se na vás. 

Mám zájem se objednat na