Bojí se vaše děti…?

Moje dítě se bojí ve tmě.

Moje dítěte se bojí strašidel, bojí se, že je něco pod postelí, bojí se být samo, bojí se, že k nám někdo nezvaný přijde…

A různé další variace strachů dětí…Rodiče jim samozřejmě chtějí ulevit a pomoc, takže přesvědčují dítě, že strach mít nemusí, že jsou v bezpečí a pod postelí skutečně nic není…Vždyť tam posvítili baterkou přeci…!

Znáte to? Máte podobný scénář?

Co když to může být ale úplně jinak? Setkávám se poměrně často s tím, jak rodiče něco podobného se svým dítkem řeší. Pak následují většinou dvě možnosti. První možnost je, že strach vezmou v potaz, dítěti věří a hledají nějaké „duchaře“, aby odvedli duchy, vyčistili prostor a byl klid. No, možná to na chvíli pomůže…dítě přestane vyšilovat s něčím konkrétním, ale bát se většinou nepřestane.

Druhá možnost je, že rodiče rozumem vysvětlí, že není čeho se bát, dítě svoje vnímání potlačí protože přeci rodičům věří a nabude dojmu, že to co vnímá, není skutečné a je to „jen“ jeho fantazie.

Pojďme se na to podívat jinak…

Přiznám se, že sama jsem do ještě nedávné doby mívala strach být někde sama – v bytě, na chatě, jít někam ve tmě. Jako dítě jakbysmet. Uvědomila jsem si, že se toto dynamicky změnilo v posledních letech

Tato neviditelná a strachuplná oblast totiž může celá být o vnímání cizích energií a bytostí. Ty tu jsou a vždy byli a budou! A je jich tu spousta! Jsou tu jak různé bytosti světla, bytosti přírody (které jsme měli možnost si navnímat třeba na pobytech pro mámy a kluky), tak i bytosti, co opustili těla, i démoni.

Změna úhlu pohledu?

  • Jaké by to bylo, kdyby jsme uznali, že dítě skutečně vnímá energie, které nejsou vidět běžným zrakem?
  • Co by to vytvořilo, kdybychom tuto jeho kapacitu podpořili namísto potlačování?
  • Co když strach z těchto energií není „skutečný“ a dá se velmi jednoduše vyčistit?
  • Co když dítě můžeme posílit v tom, jak s podobnými situacemi nakládat?

Pokud jste nějakou podobnou záležitost už řešili tím, že jste „duchy“ nechali odvést, ale významně se to nezměnilo, je to tím, že tyto energetické bytosti se s námi snaží mluvit, dostat se k nám.

Jak?

Nemusíte hned být nějaká „média“ a vidět duchy! Jejich komunikace se projevuje právě skrze různé strachy, úzkosti, vzteky, deprese, náhlé změny nálad , „psychická onemocnění“ ale i tělesné problémy, bolesti hlavy nebo únavu. U malých dětí i skrze časté noční buzení!

Co tedy pomůže?

  1. Uznání vědomí dítěte, jeho kapacity a vnímání těchto energií. Stačí tedy propustit svůj vlastní strach, protože dítě tyto strachy převážně přejímá především od okolí. Když se totiž dítě nepodpoří ale naopak racionálně se mu vysvětlí, že tam přeci nic není, odstřiháváte dítěti vlastní jeho Vědomí, tím se pak tvoří nedůvěra ve vlastní vnímání a traumata, která pak limitují v tvorbě života…
  2. Vysvětlit dítěti podstatu těchto energií a vyčistit jejich strach. Tyto bytosti nikdy nemohou být silnější než my, když nemají fyzické tělo. Mohou nám ublížit jedině, když my jim to dovolíme, skrze naše úhly pohledu, emoce nebo odpor. To vše samozřejmě může být na nevědomé úrovni
  3. Poskytnout dítěti nástroje, jak se s těmito energiemi vypořádat, tak aby se to stalo běžnou rutinou…třeba jako čištění zubů. ;-) Potom dokonce můžeme z tohoto světa mít svého kámoše a parťáka (nemyslím tím, jen bytosti světla ;-) )

Co je ještě podstatné vědět je, že tyto energetické bytosti nechtějí vždy vyčistit nebo odvést do světla…

Co od nás tyto bytosti chtějí, je více vědomí. Proto se na nás obracejí, protože vědí, že jim ho můžeme poskytnout. Někdy chtějí něco od nás, někdy nám chtějí něco dát, někdy prostě chtějí být okolo a někdy potřebují vědomí, aby se mohli pohnout dál…

V práci se strachem z entit a cizích energií (a nejen s ním .-) )jsou skvělé a funkční nástroje Access Consciousness . Umožní jednoduše vyčistit celou tuto oblast i z minulosti. Všechny ty místa, která tvoří právě strach, díky kterému se vzdáváme naší síly a děláme tyto energie většími než my. Následně poskytují jednoduché nástroje, aby už nebyl strach ze tmy, ale naprostá lehkost a vzájemné přispívání.

Tímto článkem jsem chtěla obecně poukázat na strašáka, který už nemusí být strašákem, když se na něj posvítí tak, jak se běžně o této oblasti nemluví ani v četných „ezo-kruzích“ . Není to totiž žádná ezoterika, ale čistě pragmatická záležitost, jen nás ji nikdo nikdy nenaučil.

I když to takto může znít jako totální blbost… vždy máme volbu. Shodit to ze stolu jako blbost a dál se bát jít po tmě i na záchod. Nebo vyzkoušet třeba i nějakou „blbost“ a sledovat, co to udělá a jestli se náhodou něco nezmění… ;-)

Chcete vědět o tom víc? Vždy je to o individuální situaci a příběhu, tak se neváhejte ozvat a podíváme se společně na zoubek strašidlům pod postelí…>>>

Jaké by to bylo nedělat z ničeho mimo nás větší sílu než jsme my sami? A co to vytvoří do života pro děti, když se toto naučí už v mateřské školce?

Radost i lehkost do světa neviditelného…

Kat.

Katy
Jsem žena obklopená jen mužskou energií. Provázím ženy klučičím světem a inspiruji je, jak díky rytmu přírody nalézt svoji vnitřní rovnováhu a předávat ji dětem. Ukazuji maminkám, jak v živelném světě kluků, jejich bitek a stříleček proplouvat, uchovávat si naši ženskou energii a zároveň přijmout klučičí energii. Jak sdílet se svými syny cykličnost přírody i života, bez tlaku konzumu a výkonu. . Více si o nás přečtete tu >> Rytmus roku a jeho prožívání můžete prostudovat tady >>>.
Komentáře