ESSE®

Energetická Syntéza Strukturálního Vtělení (Embodyment)

 • Máte zatuhliny nebo tenzi v těle, která se stále vrací?
 • Potřebujete podpořit rekonvalescenci po úraze nebo operaci?
 • Rádi byste uvolnili omezení, která máte v těle?
 • Potřebujete prostě dát tělu více prostor?

Vyzkoušejte ESSE
A už nebudete chtít nic jiného!

Co je ESSE

Energetická Syntéza Strukturálního Vtělení.

Hluboká práce s tělem, která kombinuje fyzické manipulativní techniky s technikami Access Consciousness. Pracuje s pojivovými tkáněmi a s fasciálním systémem těla, včetně celého energetického systému těla. ESSE rozpouští omezení, která se vytvořila v těle.

ESSE má velké kapacity laskavě ale dynamicky měnit strukturu a formu těla, která vede k lehkosti v pohybu, funkcích i energetickém fungování celého tělesného systému.

V případě potřeby si u videa zapněte české titulky

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jmenuji se Kateřina Venzarová a jsem certifikovaný facilitátor Access Bars, praktik Access tělesných procesů, Faceliftu a ESSE. Osvědčení jsem získala absolvováním příslušných kurzů od Access Consciousness u mezinárodních facilitátorů.

Sezení ESSE

ESSE (Energetická Syntéza Strukturálního Vtělení) je energetická technika kombinující fyzické technik s technikami Access Consciousness.

ESSE skrze dotek umožňuje tělu propustit limitace a soudy v těle uložené a poskytnout tělu prostor.

Fyzické doteky a tlaky na různých místech na těle (přes oblečení) uvolňují uložené emocionální náboje z těla, které se nám  díky našim přesvědčením a soudům ukládají do těla a tvoří zatuhlá místa a "problémy". Uvolňují se tak blokády, obnovuje citlivost, tělo lépe regenreuje po úrazech, operacích.

Tělo dostává nové možnosti a prostor.


Trvá 60-90 minut, u dětí 30-45 minut.

Sezení nás osvobozuje od limitací v těle a zhmotněných a uložených soudů. Obnovuje společenství s tělem tak, abychom opět s ním měli opět prostor .

S čím vším vám ESSE může pomoci

 • Blokády v těle
 • Svalové zatuhliny
 • Skolioza
 • Tělesné bolesti
 • Péče v těhotenství
 • Po úrazech, operacích
 • Obnovení citlivosti
 • Opečování jizev
 • Urychlení regenerace
 • Péče po porodu

Co si tedy zvolíte pro sebe?

Investice do sezení

Sezení ESSE

1500 Kč
60-90 min

Nějaké zkušenosti ostatních...

Po hodinové péči Kačenky jsem se cítila, a co víc, stále se cítím, jako znovuzrozená jak po těle, tak po duši. 🙏 Vůbec bych nevěřila, že po pouhé hodině ESSE můžu zrelaxovat jako na meditačním víkendu nebo týdenní dovolené... 🌊 Když Kačka skončila, tak jsem si jen říkala... Ještě ❤️ Je neuvěřitelné, co všechno se díky té hodině změnilo... Cítím se skvěle, kluci mě tolik nevytáčí, uvnitř zůstávám klidná. 🙏 Pokud byste chtěli vyzkoušet hodinku úžasného blaha, tak vřele doporučuji... ❤️
Bára Veseláwww.veseladomoskola.cz
"Před porodem jsem si dopřála ESSE sezení u Katky a jsem z něj nadšená! Kombinace jemné masáže a spouštění energií přinesla mému tělu obrovskou úlevu a lehkost, takovou, jakou jsem dosud nezažila. Dokonce se mi uvolnily dutiny, které jsem předtím ani nepovažovala za ucpané. A když jsme skončily, musela jsem si zkontrolovat, jestli mám ještě velké břicho, tak odlehčená jsem byla! 🤰🏼 Ten nový prostor, který tahle hodinka příjemné hýčkající péče vytvořila, je nepopsatelný. Jsem vděčná, že ji svému tělu dopřála, Katky energie mě hned přitáhla a moc jsem si to s ní užila, doporučuji tohle zažít na vlastní tělo 💓"
Lenka PánkováMaminka dvou dětí
Mňam, ááách, jééé, fíííha, ješšštééé
Slova účastníků sezení ESSE

Sezení probíhají ve Světicích u Prahy, v Komunitním domě Lesní školky Pramínek nebo v Praze nedaleko stanice metra C Háje.
Možnost dárkových poukazů na terapii najdete tu >> a nebo mě kontaktujte zde >>.

Objednat se na sezení

Vyplňte formulář, zaškrtněte o jakou formu máte zájem a odešlete. Co nejdříve se vám ozvu a domluvím si s vámi termín. Těším se na vás. 

Mám zájem se objednat na