Majákem v rozbouřeném světě

Dny, kdy je všechno růžové, se nyní mohou zdát skutečně hodně daleko. Strach, nejistota, úzkost, zloba, podezírání… I v pověstném online světě, kdy často vidíme jen růžovou stránku světa, je nyní poněkud „hutno“. Samozřejmě nejen tam, možná dokonce po celé planetě.

Jak v tom rozbouřeném moři proplouvat a hledat nějaký maják?

Jaké by to bylo, kdybychom tím majákem byli především MY sami pro sebe?

Kdybychom se dokázali postarat o sebe, zpracovat své vlastní pocity a emoce, abychom se opět dostali do prostoru radosti a lehkosti, i když situace venku se zdá poněkud , slušně řečeno, na prd. Pak by se i celková situace třeba mohla snáze proměnit…

Rovnou se vám přiznám, že kdyby se to, co se děje nyní, dělo před pár lety, vůbec nevím, kde bych byla a jak bych se s tím vypořádavála.

Co můžeme dělat, každý sám za sebe?

Jak všichni víme, duševní zdraví je velmi úzce spojeno se zdravým fyzickým. Celkem aktuální téma, v době Covidové, co říkáte? Zajímavé také je, že o péči o sebe a o své zdraví nepadne z úst odborníků ani slovo.

Však také je to naše vlastní zodpovědnost, vzít si péči o sebe, své blaho, zdraví i tělo, do vlastních rukou. Co kdybychom si osvojili pár nástrojů, které nám v tom duševním i tělesném zdraví pomohou? Nástroje, které jsou tím pomyslným majákem na naší cestě, jen ho můžeme vybudovat uvnitř nás a nehledat ho tam někde venku.

6 kroků, když jsme v bouři

1. Spuštění bariér

Když je něco pro nás intenzivní nebo nepříjemné, na něco reagujeme, stavíme si na svou ochranu bariéry. Před světem, před lidmi, jejich útoky, názory, pravdami….. Tím, si ale bráníme jakémukoliv přijímání. Blokujeme se od toho negativního, ale i pozitivního. Zalezeme si za tuto hradbu, ona tam ale zůstává pořád.

Zkusme si tedy několikrát denně, vědomě tyto bariéry spouštět, zatlačovat je do země. Nechat sebou, skrz sebe procházet úplně vše. Všechnu tu energii, která je intenzivní nechat skrze jen projít, bez jejího hodnocení. Energie je energie, jen mi ji přisuzujeme nějakou polaritu. Pokud to neuděláme, můžeme využít všechnu energii pro sebe.

2. Expanze, rozšíření

Naši energii si většinou snažíme napasovat do našeho omezeného fyzického těla a života. Po tom, co vyzkoušíte spouštění bariér, rozšiřte tuto svou energii za hranice svého těla, pak i do celého prostoru kolem sebe a ještě dál. Klidně kilometry a daleko. Můžeme se rozšířit neomezeně, přes celý dům, město, stát, kontinent a celou Zemi. A můžeme jít ještě dále do Vesmíru a z tohoto obrovského prostoru se znovu podívejme na naše emoce nebo problémy, které zrovna řešíme nebo prožíváme, jako velmi aktuální a „bolestivé“. Co se s nimi děje?

Na sezeních s tímto cvičením pracujeme dost intenzivně a ženy vnímají často velké proměny ve svém vnímání.

Jaké by to bylo, kdybyste si toto jednoduché cvičení zkoušeli třeba u vaření nebo mytí nádobí?

3. Čí to je?

Naši bytostnou podstatou je vnímat. Vnímat vše a hodně daleko. Obzvlášť v této době mohou být pocity, myšlenky a emoce hooodně intenzivní. Vnímáme skutečně mnoho informací. Nikdo nám ovšem nikdy neřekl, že většina toho, co se nám honí hlavou, co cítíme za pocity a emoce, není naše. Jen jsme to přejali za své a myslíme si, že to je naše, když to přeci cítíme. Dokázali byste vůbec připustit, že tomu tak není? Ne skutečně nemusíme všechny emoce odžívat a prožívat donekonečna, aby mohly odejít.

Stačí když si položíte otázku: Čí to je? Komu to patří? Najednou zjistíte, že velká část toho všeho, co zrovna vnímáte a cítíte není vaše. Takže stačí jen vrátit odesílateli.

4. Dovolení

Toto je praktický nástroj, který nám umožní nereagovat na to, co se děje, NEvstoupit do polarity této reality. Naopak umožní nám zůstat v přijetí a dovolení všeho, bez hodnocení. To je skutečné VĚDOMÍ. Pokud začneme dávat věcem nebo situacím význam nemáme možnost je měnit, protože vše utváříme do pevné reality a struktury.

Možná nic tak úplně nového, ale taky jste si vždy říkali, jak to ale kruci mám udělat, nevstoupit do té polarity?

Třeba si přečtete nějaký titulek v novinách nebo se podíváte na video politiků. Vnímáte, že na něco reagujete, začnete soudit nebo hodnotit situaci nebo někoho, můžeme použít první dva body a pak „Dovolení“. To umožní nechat energii sebou prostoupit. Ani nereagovat, neodporovat ale ani se neztotožňovat a souhlasit. Situaci ponecháváme jako proměnlivou a my k ní máme neutrální postoj, tím pádem ji netvoříme a nepodporujeme energeticky. Podívejte se, jak se promění vaše vnímání, když si řeknete následující:

Dovoluji této osobě mít takovou realitu nebo zajímavý úhel pohledu.

Často je nutné tuto větu opakovat několikrát, než se energie skutečně posune.

5.Otázka

Dalším krokem při sledování těch zpráv a nařízení je, že se můžeme zeptat na další možnosti.  Neptáme se proto, aby naše mysl vymýšlela odpověď a řešení, ale abychom získali vědomí a ukázali Vesmíru, že tvoříme něco jiného a chceme nějaké nasměrování.

Je to v pytli…, to už snad nemůže být ani horší…, to není možný… to je složitý…Jsou závěry, které všechno zavřou, zabetonují do reality a začnou se tvořit. Takže pokud většina osob včetně lídrů společnosti od jara pracuje s přesvědčením, že na podzim to bude hrůza a bude druhá vlna…..co se asi tak tvoří?

Takže už žádné závěry a soudy…, pojďme obrátit myšlenky na další možnosti a tvorbu toho, co skutečně chceme žít. Ne to co nechceme!

NÁŠ úhel pohledu vytváří NAŠI realitu. Ne obráceně!

Možné otázky jsou:

Co dalšího je tady možné?

Jak se tohle zlepší?

Co krásného mi dnes ukážeš, Vesmíre?

6. Kouzelné body a kouzelné procesy

Upřímně nevím, jak bych bez nich v dnešní době přežila. Když je ouvej, ty kouzelné body na hlavě, Access Bars jsou jako tlačítka, která umožní mít hlavu opět plnou prostoru, na místo omezujících myšlenek, pocitů a přesvědčení. Vždy odplaví tyto zbytečné nánosy, které život vyplaví, umožní dostat se opět do nadhledu. Jsou účinné ve všech podobných situacích. Kdykoliv:

  • se cítím na ho.no
  • mě všechno nebo všichni s..e
  • mám pocit, že všichni ostatní jsou pěkní blbci.
  • nezvládám.
  • jsem v úzkosti/depresi
  • potřebuju uvolnit a zrelaxovat.
  • potřebuju tvořit a úplně mi to nejde.
  • se mi nedaří vidět jiný úhel pohledu, mít odstup.
  • jsem zabředlá v soudech, názorech a hodnoceních.

Do této skupiny patří i tělesné procesy, které pracují s tělem a dokáží tělu podpořit a nakopnout imunitu, když už se sním něco děje, dokáží uvolnit zamknuté emoce a pocity a dostat tělo zpět do prostoru lehkosti a blíže ke zdraví. Nebo minimálně ho významně podpořit.

Toto jsou základní nástroje Access Consciousness. Jsou to pro mě prostředky, které mě podrží VŽDY nad vodou. Mám možnost je použít kdykoliv a nejsem na nikom závislá. Mám v rukách prostředky, o jejichž funkčnosti jsem se už mnohokrát sama přesvědčila. Celý tento systém nástrojů vede lidi k objevení svých vlastních kapacit, svého vlastního vědomí, namísto budování závislosti na dalších lidech.

Vzhledem k celé situaci nabízím zkrácená sezení za zkrácenou cenu, tedy 45 min/ 650 Kč. Tak aby měl každý možnost v tuto intenzivní dobu si ulevit. Info čeká zde >>>

Zároveň si můžete ještě stále stáhnout webinář ZDARMA, kde představují tyto nástroje v souvislosti s rodiočvstvím. Aplikovat se dají samozřejmě na jakoukoliv oblast.. Webinář najdete zde >>>

Pokud chcete tyto prostředky objevit do hloubky, srdečně vás zvu na na své webináře ZDE >>> nebo osobní sezení, nyní možné i online TADY>>>

Co kdyby k nám všechen život přicházel s radostí, lehkostí a slávou?

Spoustu radosti i lehkosti do nelehké doby….

Kat.

Katy
Jsem žena obklopená jen mužskou energií. Provázím ženy klučičím světem a inspiruji je, jak díky rytmu přírody nalézt svoji vnitřní rovnováhu a předávat ji dětem. Ukazuji maminkám, jak v živelném světě kluků, jejich bitek a stříleček proplouvat, uchovávat si naši ženskou energii a zároveň přijmout klučičí energii. Jak sdílet se svými syny cykličnost přírody i života, bez tlaku konzumu a výkonu. . Více si o nás přečtete tu >> Rytmus roku a jeho prožívání můžete prostudovat tady >>>.
Komentáře