TATO forma eBooku sKONČila

 

 

Máte syna a chybí vám k němu návod?

 

Tápete někdy, co vlastně kluci potřebují, aby vyrostli v opravdové muže?

 

Je pro vás těžké snášet klučičí energii?

 

Měla jsem to stejně, když jsem se stala matkou synů.

 

Jsem objevitelka světa kluků. Jako žena obklopená jen mužskou energií ukazuji matkám synů, jak v tomto světě bitek a stříleček proplouvat, uchovávat si naši ženskou energii a zároveň přijmout klučičí energii. 

 

 

Pro ženy a mámy kluků jsem vytvořila

elektronickou knihu

Návod na kluky

Jak nechat syny vyrůst ve spokojené muže

a zůstat přitom ženou

Co mě vedlo vytvořit Návod na kluky?

 • Sama jsem potřebovala proniknout, do světa kluků a porozumět tomu, jak kluci fungují.
  Péči o kluky v naší společnosti zajišťují především ženy, ráda bych tedy, aby se tyto informace šířily dál.
 • Ze svých zkušeností vidím, co kluci potřebují
  a jak naše společnost tyto jejich přirozené potřeby většinou potírá. Jak málo jim je dopřáváno naplňování jejich potřeb v každodenních podmínkách
 • Vnímám, jak mají ženy spoustu emocí spojených s výchovou a vedením kluků,
  které je omezují, přitom touží, aby z jejich synů vyrostli sebevědomí muži.
 • Vidím, jak spoustu žen, které jsou na své syny SAMY,
  tápou v tom, jak své syny vést, protože jim chybí právě pochopení toho, co kluci potřebují.
 • Vnímám, že pozvednutí mužského principu leží na našich synech.
  Není to samozřejmě úkol nás žen...ale,

 Ženy v dnešní době prošlapávají cestičku rozvoje a jsou to ony, kdo v naší společnosti mají zatím největší vliv na chlapce. Proto abychom mohly vychovat zdravě sebevědomé dospělé muže, nejednodušší je začít právě u žen.

I když, bez mužů to nepůjde!

Proč zrovna já?

Jsem máma tří kluků, žena, trenérka i učitelka.

V Návodu na kluky propojuji svoje 10 leté zkušenosti mámy kluků, se svými pedagogickými znalostmi a zkušenostmi nejen z běžného školství a sportu, ale i z alternativních směrů.

Přeji si, aby kluci mohli vyrůstat s ženským pochopením toho, co je podstata kluků, bez omezování našimi ženskými představami.

Zároveň věřím, že když si ženy zvědomí, co kluci opravdu potřebují, mohou ovlivnit i své muže a otce synů tak, aby naši synové mohli vyrůst ve zdravě sebevědomé Muže, které naše společnost potřebuje.

Ženy jsou počátek a muži jsou pokračování...

A touto ženou jste právě i vy.

elektronická kniha

Návod na kluky

Jak nechat syny vyrůst ve spokojené muže

a zůstat přitom ženou

Podstata kluků

Pochopení, jak kluci fungují na základě fyziologie, jejich podstaty i vývojových fází.

Potřeby kluků

Získáte praktické tipy na to, jak klukům dopřát to, co potřebují.

Potřeby žen

Praktické tipy, jak probudit nebo si uchovávat ženskou energii při výchově kluků

Co vám eBook přinese?

 • Pochopení podstaty a potřeb kluků
  Nahlédnete do fyziologie fungování chlapců, jejich vývojových fází i různých temperamentů k pochopení klučičí podstaty a toho, co kluci potřebují.
 • Praktické tipy pro kluky
  Díky praktickým tipům budete hned vědět, jak zajistit přirozené potřeby kluků, včetně jejich emocí.
 • Praktické tipy pro ženy
  Zjistíte, jak pečovat o své ženství tak, abyste se ve světě kluků neproměnila v chlapa v sukních a přesto dokázala dopřát klukům to, co potřebují.
 • Dvě audio nahrávky
  Získáte dvě audio nahrávky s vizualizacemi k péči o své ženství a k podpoření vztahu matky-syna.

Představte si,...

 • že kluci prospívají a vyrůstají s naplněnými potřebami pro svůj zdravý vývoj
 • že přispíváte k budoucímu zdravě sebevědomému Muži
 • že víte, jak pracovat se svým ženstvím ve výchově kluků
 • že víte, co klukům dopřát a jak se z toho jako žena nezbláznit
 • že dokážete být přístavem pro své syny, který je ukotví v životě a dokáže vypustit do světa

Moje cesta

Svou cestu jsem si prošlapávala 10 let jako matka 1 syna, 7 let jako matka dvou synů a poslední více jak 3 roky třech synů. Potřebovala jsem znovuobjevit ženské principy, které mohu ve výchově kluků uplatnit, aby kluci mohli zdravě vyrůst a já zároveň přežít ve světě samých chlapů jako žena. Kombinuji tak samozřejmě i své znalosti ze studia TV a sportu na FTVS UK a z dalších seberozvojových zkušeností, což se ve výchově kluků dost osvědčuje.

Díky tomu vznikl  praktický návod na kluky, aby se  znovunavrátily způsoby života, které bývaly dříve v našich životech běžné, ale naše moderní společnost je vytěsnila. Nyní už nemusíte tápat, jak kluky provést dětstvím a různým věkovým obdobím, jak jim naplnit jejich fyzické i duchovní potřeby. 

Přeji si, aby vám tento eBook  pomohl vést syny tak, aby z nich vyrostli opravdoví muži a ne mamánci.

Je eBook pro vás, když...?

... máte jen jednoho syna?

 • Určitě ano, eBook není založený na počtu synů. Podstata kluků je stejná, ať je jen jeden nebo více.
 • Jen větším počtu chlapců se jejich energie násobí a od ženy to vyžaduje důslednější práci se svou vnitřní energií.

... jste na syna/y sama?

 • Ano, o to důležitější je pochopit, co kluci potřebují a sama na sobě vnitřně zapracovat, aby kluci mohli mít své potřeby svobodně naplněné.

... když si myslíte, že kluci potřebují muže a ne ženy?

 • V dnešní době se na výchově chlapců podílejí převážně ženy. Takže mi přijde přínosné, aby ženy věděly, co kluci potřebují.
 • Kluci potřebují zažít OBĚ polarity, jak mužské tak i ženské, protože jsme bytosti, které mají v sobě obě části. Ano přijde doba, kdy kluk potřebuje převážně muže, ale i tak na začátku potřebuje ženu a ženské aspekty.
 • Zároveň je důležité, aby žena syna dokázala pustit "čístě" bez výčitek či jiných nezpracovaných vnitřních pochodů a aby si sama v sobě uzdravila svůj vztah k mužství.
 • Tak pokud s tímto souhlasíte, eBook JE vhodný i pro vás. ;-)

... když mám už pubertální kluky?

 • Některé věci už nevrátíte, ale svůj úhel pohledu můžete změnit vždy. Na to není nikdy pozdě.
 • Horní věková hranice je závislá na tom, jak máte v sobě zpracovaná témata toho, co kluci potřebují a téma pouštění syna.

... když čekáte, že vám dám instantní návod na to, jak vychovat syna, být v pohodě a nemuset pro to "nic dělat".

 • Ne, to není. Instantní návod vám nedám, ani vám nebudu říkat co máte nebo nemáte dělat. eBook je plný doporučení a praktických tipů včetně podnětů k zamyšlení, určité sebereflexi a osobnímu rozvoji. Záleží ale na vás, jak s tím naložíte. Pokud k tomuto nejste otevření, eBook pro vás není.

 

... A co když se mi eBook nebude líbit?

 • Záleží mi na tom, abyste byly spokojené. Pokud tedy zjistíte, že eBook pro vás opravdu nemá žádný přínos, máte od mě 14 denní GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Když mi napíšete do 14 dnů od koupi eBooku, bez dotazů vám pošlu peníze zpět.

 

Co říkaly...?

Mám čtyřletého syna a malou dcerku a tak jsem byla zvědavá, jestli je ebook vhodný i pro matku jednoho syna. Je! Jsem totálně nadšená.
Informace, které jsem v ebooku objevila, byly dostatečně odborné, současně však čtivé, lidské a navazující na přirozené intuitivní chápání života a přírody. Velmi se mi líbí vysvětlení smýšlení a vývoje chlapečků, ale i nastínění toho, jak to mají holčičky.
Konečně jsem pochopila některé věci, které se před čtvrtým rokem syna začaly u něj dít a těším se na to, že ho na jeho cestě v muže budeme moc s manželem podpořit na základě informací z ebooku.
Myslím však, že pomůže i matkám starších synů a ženám samoživitelkám. Dokonce bych ebook doporučila i maminkám holčiček.
V druhé části ebooku jsou totiž tak podstatné informace o tom, jak pracovat se svojí ženskou energií a kultivovat tu mužskou, že je to důležité pro každou ženu-matku, ať už se potýká s klučičí energií v domácnosti nebo ne. Když to řeknu prostě a jednoduše. Tuhle knihu a vizualizace by měla mít každá maminka ve svojí e-knihovničce.
Veronika Hanzlíkovámaminka, výživová a životní koučka, veronikahanzlikova.cz

Kolik bude Návod na kluky stát peněz?

 

TATO forma eBooku KONČÍ

 

eBook stojí 390, - Kč

Své zkušenosti a znalosti vám předávám ve více jak 19 000 slovech ve formátu PDF a 

2 MP3 audionahrávkách

 

Je to vklad do celoživotního přístupu k vašim synům. Jakmile to jednou v sobě změníte, UŽ nikdy to nebude jako stejné jako dřív.

Poradenská centra pro výchovu dětí vám dost pravděpodobně nedají informace o tom, jak vést syny ke spokojeným mužům a ještě si přitom hýčkat svou ženskou stránku. 

Získáváte možnost, jak osobně přispívat k rozvoji vašeho mladého muže a k budování svého vztahu s s ním který, má šanci zdravě pokračovat i v dospělosti.

Výhodný set 2 ebooků: Návod na kluky+ Tři pilíře pro raubíře

Využijte nabídku ke koupi setu 2 eBooků s klučičí tématikou Návodu na kluky + Tři pilíře pro raubíře za 690 Kč nyní 

Získáte tak ještě inspiraci k pohybovým hrám, rukodělnému tvoření a přechodovému rituálu ke kultivaci klučičí divokosti.

Výhodný set eBook a Karty Máma a syn

Využijte nabídku ke koupi setu eBooku s klučičí tématikou a karet pro aktivní tvorbu vyladěného vztahu se synem za zvýhoděnou cenu

Info ke kartám najdete zde >>>

Jsem mámou čtyř kluků a tak je ebook jako dělaný pro mě. Díky eBooku jsem si uvědomila, co děláme dobře, a kde nám to ještě trochu uniká.
Nejsilnější pro mě je část o nás ženách. Je to přesně to, co jsem potřebovala číst. Role, kterou plníme pro své syny je důležitá a je potřeba, abychom byly matky - ženy.
Už delší dobu cítím, že potřebuji vystoupit z mužských energií a díky eBooku vím proč a taky jak na to. Zjistila jsem, z čeho pramení moje nekonečná únava a vím, že od teď chci být žena.
Doporučuji přečíst všem ženám, které vychovávají kluky, už jenom proto, aby nám z těch kluků mohli vyrůst správní chlapi.
Bára Veselámatka čtyř synů vzdělávající doma, Veselá domoškola www.veselabara.cz
Pro nás matky dnešní doby není úplně jednoduché vychovávat děti všeobecně. Cítíme, že to celé téma rodičovství potřebujeme pojmout jinak, ale leckdy nevíme jak. Muži kolem nás leckdy nejsou opravdovým mužem a my jsme byly naopak vedeny k aktivitě, výkonu a necitlivosti. Co s tím a jak syny podporovat v mužské cestě zdravým způsobem, který nepotlačuje jejich přirozenost?

Naprosto smekám před detailně provedeným ebookem, který na tyhle otázky a nejasnosti odpovídá mnohem víc, než bych čekala. V průběhu čtení jsem na každé stránce objevila nějaké nové souvislosti a inspiraci a to nejen pro život se synem, ale s dětmi všeobecně. Ani nedokážu říct, co konkrétně mě nejvíc obohatilo, protože těch témat je uvnitř opravdu hodně a člověk díky nim může začít nad společným časem přemýšlet jinak, lépe se vcítit do svého dítěte a poskytnout to, co je pro tu dobu zrovna důležité.
Ale jo, rozdělení vývoje dítěte do konkrétních období, kde se Katka věnuje různým rovinám osobnosti mi přišlo hodně obohacující, nové a zároveň jednoduše popsané.

Pokud máte doma minimálně jednoho malého chlapíčka a soužití s ním je pro vás jak procházka divokou džunglí a nebo jen chcete vedle sebe jednoho dne mít vnitřně stabilního a spokojeného chlapáka, tenhle ebook je pro vás.
Kačko, smekám a těším se na naše další společné dny s dětmi.
Martina Chomátová, dvou dětí a třetího na cestěwww.playeveryday.cz

Potřebujete nahlédnout dovnitř?

Co dalšího získáte v ceně eBooku?

Další bonusy, které jinde nenajdete v celkové hodnotě 300 Kč.

 • EFT obrázek
  Obrázek eft bodů podle kterého můžete ťukat, když je nejhůř. ;-)
 • Video nahrávku Náročný den
  Video nahrávku od eft koučky Lindy Berger Náročný den, kterou můžete použít k vyčištění energií z uplynulého dne. Ta k vám přiletí po 14 dnech od koupě eBooku.
 • Seznam prací
  Seznam domácích prací roztříděných dle věku.

Co o eBooku řekli první čtenáři?

Nechávám se vést svými dětmi, v jejich „problémovém chování“ hledám odpovědi na to, co mohu já jako máma nebo my jako rodina zlepšit. Chování mých dětí mi ukazuje oblasti, kde mohu růst.
Jsem vděčná, že se mi právě nyní, kdy se moji synové (7 a 9 let) dostávají do období, kdy je mám pustit, uvolnit a současně i začít více důvěřovat mužskému světu, dostal do ruky E-book Jak nechat syny dorůst ve spokojené muže.
Našla jsem v něm hned několik odpovědí na otázky, které mi v poslední době ležely v hlavě.
Cítím, že s příchodem druhého sedmiletí, o kterém Katka ve svém e-booku velmi pěkně hovoří, se nastavení naší rodiny musí zásadně změnit.
V e-booku jsem dostala nejen dostatek informací o tom, proč to tak je, ale i návod na to, jakým směrem v tomto období vyrazit. E-book se ale zaměřuje na všechna vývojová období chlapců. Mám ráda, když mohu svoji intuici opřít i o informační základnu. A ta v e-booku rozhodně nechybí.
Martina Kolmanovámáma tří dětí a dvou kluků (7 a 9 let) a autorka projektu Logopedie s úsměvem www.martinakolmanova.cz

EBook Návod na kluky jsem přečetla jedním dechem. Jako osamělá matka jsem vychovávala své dva syny, dnes jsou oba již dospělí a samostatní. A přestože jsem povoláním sociální pracovnice a léta jsem se věnovala pedagogické činnosti, nyní jsem si uvědomila, kolik chyb jsem udělala díky tomu, že „návod na kluky“ mi zároveň s jejich narozením nikdo nedal.

Přeji si z celého srdce, aby se tato kniha dostala do rukou nejen žen, matek synů, ale i jejich otců a dokonce jsem si jistá, že dobře poslouží i ženám, které matkami nejsou, a nebo vychovávají dcerky.
Nemocí dnešní doby je podle mne totiž obecně krize mužství a ženství. Díky pomíchání rolí, neznalosti odlišností muže a ženy v jejich samotné podstatě – díky čemuž mají obě pohlaví odlišné potřeby – mezi sebou muži a ženy bojují a válčí.
Bylo by báječné, kdybychom jako společnost dospěli k pochopení a přijetí těchto odlišností a využití odlišných kvalit k životu ve vzájemné harmonii a spolupráci. Jsem si jistá, že Návod na kluky k tomu může přispět! Vřele doporučuji nejen rodičům chlapců.
Jaroslava ŠrámkováMatka dvou dospělých synů, pedagožka a autorka projektu Restartuj svůj život, http://jaroslava-sramkova.cz/
Když jsem Návod na kluky zaregistrovala poprvé, byla jsem skeptická, jelikož už samotný termín „návod“ ve mně v souvislosti s dětmi a výchovou vyvolával nedůvěru, protože na univerzální návody nevěřím, ale obsah mě přesvědčil, že tahle e-knížka rozhodně stojí za přečtení!

Sama mám tři děti a u prostřední dcery jsem většinou daleko lépe schopná se na ni napojit, zatímco u nejmladšího a nejstaršího syna občas opravdu tápu. A právě v tom porozumění klučičí osobnosti a jejích specifik mi e-knížka opravdu pomohla, dala mi spoustu námětů k přemýšlení a jednou mě i regulérně rozbrečela, když mi došlo, k jakému (zbytečnému) nepochopení mezi námi s mým devítiletým prvorozeným v poslední době dochází.

Kromě toho je e-knížka plná poznatků prožitých jak samotnou Katkou, tak i těch, které čerpají z dalších zdrojů, což je pro mě, která ráda zkoumá věci z vícero úhlů pohledu, věc velmi sympatická a profesionální.
Bylo by báječné, kdyby informace z „Návodu na kluky“ doputovaly k co největšímu množství rodičů, ale i učitelů a zejména učitelek, protože věřím, že mají potenciál zlepšit vztahy v rodinách (a to ať už se v nich nachází jeden nebo více kluků) a dovést nás ženy k lepšímu pochopení našich synů a v konečném důsledku i sebe sama.
Barbora Bečvářová, www.barborabecvarova.czSvobodomyslná matka a průvodkyně v malé inovativní škole, autorka blogu Nevyléčitelná optimistka a aspirující spisovatelka