Přínosy Bars do života mámy

Rok se s rokem sešel, kdy jsem se poprvé vrhla do vod Access Bars  netušíc, co se mi díky tomu otevře za svět plný možností a funkčních nástrojů. Jak to nazvala lektorka Fiona, celá dálnice k vědomí.

Co to ale vlastně vědomí je? Tohle slovo lítá všude kolem, ale kdo vlastně VÍ o čem to je v každodenním životě? Komu to opravdu jde? Nikdy jsem nebyla schopna to definovat, až teprve Access mi dal jakousi definici s kterou souzním.

Vědomí je schopnost bytí ve svém životě bez jakýchkoliv soudů, závěrů a posuzování. Se schopností tvořit více než si umíme představit.

Jaká byla moje cesta k Access Bars?

Život mámy dokáže být pěkný kolotoč a houpačka v jednom. To asi známe všechny, jen o tom málokdo mluví. Do toho ženská cykličnost, dětské vzpoury, naše zarytá přesvědčení a názory o výchově, výživě, léčení, vzdělávání atd.

Do toho třeba starosti v rodině,partnerství, se zdravím, finační. Prostě někdy pocity že už nevíte jak dál, už nemůžete, hlava vám to všechno nebere, přetížení, depky, nevíra v sebe sama, srovnávání a tíha.

Každý nechť si vybere dle svého gusta.

Jasně, říkáte si, že přeci si nemáte na co stěžovat, máme být vděční, protože přeci máte to a to, zdravé děti, kde bydlet…Celý online svět se tváří jak je to všechno skvělý a super…Ale možná to tak úplně není.

Třeba nějaká radost a lehkost v tom běžném bytí kruci pořád chybí.

Prošla jsem už všemožnými duchovně a osobně rozvojovými technikami, meditujete, tančíte, cvičíte, čas pro sebe máte, teorii znáte, snažíte se, ale ta praxe v každodennosti prostě pořád jde dost ztěžka. A už ani není nějak extra chuť se rýpat pořád dokola v minulosti a zase dokola něco odkrývat. Toužíte prostě jen tak BÝT s lehkostí.

A pak přijde, ani nevíte proč si vás to přitáhne. Nějaké Bars, které údajně čistí a odblokovávají různé bloky, emoce, myšlenky, dogmata, bez toho aniž byste se v něčem rýpali.

Prý, že v nejhorším si odpočinete a v nejlepším vám to změní život. Umožní vám vědět, že víte.

No, nevíte, ale pořád vás to nějak táhne…protože už třeba nevíte kudy kam. Jakási zoufalost z toho, že to prostě pořád nějak dře.

Tak přijde jeden impuls k terapii. JDETE. Poprvé máte pocit, jakoby vás někdo za hlavu táhl do celého Vesmíru. Hlava se potom nějak uklidní a vyčistí. Jakýsi pocit prázdna a klidu, nadhledu. Prostě čistá hlava.

Hm, asi to nějak funguje….

Chci ale mít taky už konečně nějaké nástroje sama ve svých rukách. Být nezávislá na pomoci ostatních.

A co děti?

Taky přemýšlím, jak nějaký, fakt účinný, nástroj, předat dětem. Zrovna jeden z těch našich je založením takový, co náhled na svět nemá úplně nejjednodušší, ať už díky těhotenství, porodu nebo si to prostě přinesl.

A možnost přijde. Ano, když se ptáte, Vesmír odpovídá. 

Access Bars kurz. Je vhodný i pro děti a dokonce je velmi vítá. Není o čem pochybovat a vydávám se na dálnici k Vědomí.

Tolik lehkosti a radosti, jako na kurzech, jsem už dlouho nezažívala.

Tady s Alison Cox, která se také zabývá Entitami. a Bars s koňmi.

Co nám to přineslo s ročním odstupem?

Je to cesta jako každá jiná. Někomu stačí jedna terapie a celý život se mu otočí o 180 stupňů a někdo jde krůček po krůčku. Já jdu krůček po krůčku, ale vidím a uVĚDOMuju si rozdíly.

Pro mámy

 • jednoduchý nástroj, jak si vyčistit hlavu a zpřítomnit se. Uvolnit se od myšlenkových konceptů a přesvědčení. Jakési přecvaknutí v hlavě. A věřte, že se žije daleko lehčeji…
 • čím více si necháváte Bars spouštět nebo spouštíte sami, tím více bloků odchází a tím více si uvědomujete místa, z kterých si tvoříte svůj život. Tím to dokážete pak jednoduše změnit a nenechat se vláčet nevědomými volbami.
 • ztlumení onoho hlasu v hlavě, který pořád našeptává nějaké limitace, názory a soudy.
 • uvolnění se z depresí a větší spojení s tělem
 • větší uvolnění a plynutí v ožehavých mateřských tématech
 • opuštění strachu, že své děti zaneřádím svými přesvědčeními. Ne, protože Bars jim to vyčistí 😀
 • možnost pravidelných výměn Bars, tedy pravidelné hluboké péče o sebe sama.

Pro děti

 • nástroj, jak zahánět různé dětské démony a afekty, které jinou mentální prací se nechtějí hnout. Jednou jsem o tom psala tady >>>
 • zklidnění, snazší koncentrace, výsledky ve škole
 • snazší tvoření svého i dětského života podle toho, co je pro nás to pravé, na místo následování různých dogmat
 • větší dětská radost, plynutí a zvládání třecích ploch – ranní odchody, plnění domácích povinností. Zkrátka i dítě si začne více uvědomovat…
 • nástroj pro děti, jak pomáhat druhým a jednoduše tvořit i pro sebe hojnost

Další bonusy a nástroje k aktivní tvorbě života

Jak to udělat aby si lidé nebrali tolik věcí osobně a měli možnost, jak aktivně tvořit?  Sami. A co především, jak jednoduché nástroje předávat dětem?

Čistící prohlášení :

kouzelná, z pohledu logiky nesmyslná větička, která dokáže zázraky. Třeba ve chvílích hádky nebo nepříjemné situace, vnitřně jen v hlavě… Odblokovávání u otázek…A prý to čistí i dalších 350 tis lidí zároveň.

Bytí v otázce:

Otázka tvoří a otevírá možnosti ke změně, nalezení řešení, zásahu Vesmíru. Názor, závěr, dogma uzavírá jakékoliv možnosti. Je to tak a tím pádem ani Vesmír do toho nemá co kecat. Bars hodně pomáhají si tyto momenty uvědomovat a aktivně tyto situace přetvářet. Jak se to může zlepšit? Jak se to může změnit“ Jak to může být lehčí?

Zajímavý úhel pohledu:

Není nic horšího než mít vyhraněný názor. Nevidět napravo, ani nalevo. Zajímavý úhel pohledu dovoluje víc, když si to včas uvědomíme…:-D Nebo i zpětně. Nebojovat a nechat druhému jeho prostor pro svůj názor. A vlastně i sobě… Zajímavý uhel pohledu, že mám tenhle názor. 😉

Žádné náhody

Dále je tam spousta dalších technik a procesů, které jsem už vyzkoušela a vím že jsou funkční.

Třeba dvouhodinová lekce Pravého hlasu pro tebe, kde jsem ze sebe setřásla strachy udělat chybu, pocity perfekcionismu a konečně se dokopala natočit video. Zrovna o Accessu a dozvíte se v něm i o zkušenostech s autisty. Mrkněte na něj  ZDE>>>

Ve výchově

Techniky ve výchově mi umožňují snáze plynout a přenechávat zodpovědnost a moc na dětech, lehčeji je nechat ve spojení s tím, co je dobré pro ně a ne co si myslím já. Nechat jim jejich Vědomí  MOCi. Což je podle mě jedna z nejdůležitějších věcí ve výchově, nejen kluků.

Péče o sebe

Dalším bonusem je to, že při poskytování Bars člověk dává péči i sobě samému, jelikož se mu jeho vlastní Bars také spouští asi na 80%. Takže dáváte a dostáváte zároveň. Pro péči o sebe sama, jako maminka a žena skvělá věc.

Tímto jsem se rozhodla aktivně tuto nenásilnou a jednoduchou metodu šířit, ať už skrze individuální sezení pro děti i dospělé nebo i kurzy. Mým přáním je, aby se tato techniku dostala k dětem a nebudu troškařit, i do škol. Další info najdete tady nebo na dotaz.  Nejbližší kurz je 1.12.2018

 

Těším se, jak společně budeme objevovat možnosti na dálnici k vědomé péči a výchově o kluky. Prostě čarovýchově. Já už máme zamluvené další kurzy, které vám pak budu moci zase dál předávat. Třeba něco o Tíze této reality nebo o Alergiích.

Zvolte si pro sebe a své děti více a připojte na jízdu k vědomí.

S láskou,

Kat

 

 

 

 

 

 

Katy
Jsem žena obklopená jen mužskou energií. Provázím ženy klučičím světem a inspiruji je, jak díky rytmu přírody nalézt svoji vnitřní rovnováhu a předávat ji dětem. Ukazuji maminkám, jak v živelném světě kluků, jejich bitek a stříleček proplouvat, uchovávat si naši ženskou energii a zároveň přijmout klučičí energii. Jak sdílet se svými syny cykličnost přírody i života, bez tlaku konzumu a výkonu. . Více si o nás přečtete tu >> Rytmus roku a jeho prožívání můžete prostudovat tady >>>.
Komentáře