Symfonie Možností

Pozvánka do prostoru a vědomí prostoru možností

Sezení s energiemi SOP (Symphony of Possibilities - Symfonie Možností) je nejpokorčilejší nástroj Access Consciousness.

Pomocí všech nám dostupných energií, můžeme zpřístupnit prostor možností, který otevře dveře ke změně. K výstupu z role objetí, do role tvůrce svého života. 

Symfonie Možností je pozvánka k uznání naší velikosti a jedinečnosti. Pozvánka k rozpuštění všech bariér a zdí, které nám brání žít z prostoru možností a tvorby.

Sezení je pro kohokoliv, nejsou nutné žádné předpoklady, jen chuť pro změnu a ochota přijímat.

Může to být malé nebo velké nakopnutí z místa, kde jste se zasekli!

Jak popsat Symfonii možností?

Symfonie možností je něco, co se musí zažít. Není to léčení.  Díky energiím Symfonie Možností rozpouštíme limitace a tím otevíráme prostory, kde si člověk může zvolit něco jiného než doposud.

Během sezení něktěří klienti zažívají hluboký klid a spojení se sebou, někdo naopak přívaly různých energií. Nic z toho, co se během sezení děje není dobře ani špatně.

To co se děje při sezeních se těžko popisuje slovy, protože je to něco, co není definované a náš mozek to jen těžko uchopuje. Každé sezení je jiné a s každým praktikem Symfonie Možností je to také jiné. Následujte vaše tělo, které vám řekne, kdy je pro vás toto sezení vhodné a s kým.

Nicméně alespoň ke krátké ochutnávce se podívejte na krátké video, jak symfonii možností vnímají různí lidé. V nastavení videa si můžete zapnout české titulky.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Sezení Symfonie Možností je o ŽITÍ jiným způsobem. O prostoru, jiných možností. O prostoru, který si můžeme zvolit a vybrat to, co funguje pro vás. O vědomí toho, že je i něco jiného možné, než to co žijeme nyní.

Jak probíhá sezení Symfonie Možností

 

 Symfonii Možností můžete zažít na osobním sezení nebo online sezení.

Cena za sezení:

Online:  60 minut  1700 Kč ,  30 minut  950 Kč

Živě: 60 minut 1950 Kč, 30 minut 1000 Kč.

Během sezení jen ležíte a přijímáte.

Pro online verzi stačí mít staženou aplikaci Zoom, v den sezení nebo ochutnávky vám přijde email s dokazem na připojení.

Další možnost je rámci skupinové ochutnávky (online i živě), které vypisuji příležitostně. 

Kdyby jste mohli získat cokoliv z tohoto sezení, co by to bylo? 

Sezení Symfonie Možností umožňuje vědět, že víte. Co si zvolíte nyní?

Co říkají účastníci SOP?

 

Ráda bych vyjádřila velké díky Katce za její práci. Dovolila jsem si absolvovat online sezení SOP se zakázkou "lehkost a jasnost v aktuální životní situaci". Její citlivé otázky mě pomohly se zbavit počátečního přesvědčení, že tohle online nemůže fungovat. Ale funguje! 👍 A hlavně potom, to je teda jízda - výzva 🤩. V případě potřeby je ochotná podpořit dobrou radou na chatu. Nakonec došlo k uvolnění emocí a mě se otevřely další možnosti voleb. Co nyní dalšího, krásného si vytvořím ve svém životě? S vděčností. J"
Janamatka jednoho syna
Kačenko, ještě jednou moc děkuji za úžasné SOP. Cítila jsem, jak se mi uvolňuje hlava a oblast kolem první čakry, rozproudila se mi energie v nohách, které jsem měla poslední dobou ztuhlé. Energie proudila do každé mé buňky a moje tělo se celé rozprostřelo a rozjasnilo. Všechny bariéry zmizely a já se cítila báječně. Moc děkuji za prostor, který se mi otevřel a za radost a lehkost, co do mě vstoupila. Bylo to báječné!! Vřele všem doporučuji a s vděčností děkuji
Mílaučitelka AJ, matka dospělých dětí
SOP je pro mě úžasná energie, která skvěle pomáhá při propadu nálady, deprese i jako povzbuzení tvoření. Může to být takový malý nebo i velký restart z místa, kde jste se zasekli. A skvělé je, že to funguje online
Mariematka 2 dětí, online tvůrkyně

Objednat se na sezení

 

Vyplňte formulář co byste rádi a odešlete. Brzy se vám ozvu s termínem a pokyny k platbě.

Těším se na vás. 

Kdyby jste mohli získat cokoliv z tohoto sezení, co by to bylo? 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.