Velikonoce v době Korony-podruhé

Smutek? Strach? Vztek, rezignace?

Smrt? Opatření? Žádní koledníci, vajíčka, život?

Možná to jsou všechno pocity, které cítíte teď kolem Velikonoc a jejich tradic.

Ne, nebudu vám tu psát o tom, jaké tradice jsou spojené s Velikonocemi a jak je napasovat na aktuální dobu Koronovou a karanténní. To jsme si vyzkoušeli už loni a beztak, o tradicích a podstatě Velikonoc si můžete přečíst v článku Pomlázkové milování a zvyky v klučičí smečce.

Tímto článkem bych vám ráda nabídla pohled na letošní Velikonoce, tak jak bylo aktuální loni a možná ještě více letos.

Velikonoce pod rouškou tradičního křesťanského pojetí skrývají hluboké přírodní a vesmírné energie a síly. Tradiční církevní přizpůsobení těchto energií svým potřebám vnímám již jako zkostnatělé a manipulativní překroucení realit tak, aby pasovaly jejich potřebám, ne šíření Vědomí. Ať už jsou pro vás tyto svátky spojené úzce s Ježíšem nebo ne, ten kdo si zapátrá do hlubších vrstev celé této legendy, často objeví, co vše se může skrývat pod rouškou toho, co nám bylo celou dobu prezentováno.

Takže…

Co když se právě teď staré struktury, zkostnaťelé pojetí a jejich reality, otřásají v základech a otevírají se nové možnosti, nového života?

Vstoupíte do těchto otevřených dvěří?

V jaké realitě chcete žít?

V realitě starých struktur, v podobě zkostnatělých přežitků, strachu z osobní síly a síly ducha, touze po moci, manipulace, kontroly a utrpení, která se právě nyní otřásá v základech? V symbolech Velikonoc ji můžeme vidět právě v tom, co způsobilo celou tu událost.

Co když tenkrát, před více než 2000 lety ještě nebyl ten správný čas na významnou změnu?

Co když ten čas a tuto další, novou křižovatku, kterou poslední rok procházíme, máme právě TEĎ. Co když tuto změnu máme právě TEĎ přímo před nosem?

Nebo dokonce, co když ta jiná realita už tu je, jen vypadá úplně jinak, než jsme čekali?

Co když je nyní celá naše budoucnost tvořena jen naši vlastní VOLBOU a tím, kam zaměříme svou pozornost?

Zvolíte si tvořit nový život, za hranice tohoto strachu, manipulace a smrti, která je nyní symbolizována Koronou? Ne virem jako takovým, ale celým šílenstvím, které kolem toho globálně vzniklo.

Co když ten nový život je celý o spojením se sebou a tím co víme, přírodou, zvířaty, celou planetou, její energií a rytmem, s kterým se můžeme ještě více propojit?

Všimli jste si také, jak se na druhou stranu lidé bojí té síly přírody v podobě té nejmenší možné částice? Ale co když přesně tak se doposud bála příroda nás? Možná si konečně někdo něco uvědomí?

A co když velikonoční téma smrti je o volbě?

Život nebo Smrt?

Co když máme skutečně šanci Znovuzrodit se do nové reality?

Jde to samo?

Úplně ne. Máme otevřené dveře do nové reality, do nového světa, do reality možností.

Reality, která není ani horší, ani lepší.. Je JINÁ a jde za tu stávající.

Máme nyní 2 volby.

Svět utrpení, oddělení, strachu, závěrů, přežívání, dramata a traumata a odevzdání se Osudu. Svět soudů, hodnocení a zarytých přesvědčení.

Nebo,

svět možností, aktivní tvorby budoucnosti i svého Osudu, radosti, spojení se sebou, svým tělem a společenství se Zemí i ostatními bytostmi na planetě. Ať už je nynější situace jakákoliv.

Čím a kým mohu být, abych vytvořila jiné možnosti?

Volba je na každém. Každičkou svou volbou vytváříme naši budoucnost. Těch voleb děláme tisíce a desetitisíce denně.

Já jsem přesvědčená, že tentokrát už máme skvěle nakročeno to zvládnout. Těch lidí, kteří si jsou vědomi toho, že svým úhlem pohledu vytváří svou realitu, je totiž už skutečně hodně. Zároveň máme nástroje a možnosti k tvorbě budoucnosti, které jsme nikdy předtím neměli.

Možností šíření Vědomí a udržitelného života na Zemi je nyní spousta. Tvoříme nejen pro naše děti, ale i pro sebe a naše další životy, kam se třeba znovu narodíme…

A zcela upřímně, letos sice výprask dostanu karanténa – nekaranténa, ale vnímám, že tvorba a volba života je TEĎ úplně o něčem jiném.

Jakou budoucnost si přeji vytvořit pro sebe a planetu za 5, 10, 100, 1000 let?

Co si volím TEĎ? Co TEĎ? A co TEĎ? A TEĎ? A TEĎ si zvolím co?

Moc ráda bych aspoň kousíček této energie předala i vám. Jsme energetické bytosti, žádná izolace nás nemůže zastavit ať už nás někdo nutí být zavření nebo ne, takže:

Dám vám tip:

Natukněte si do tohoto prostoru možností a navnímejte si tu krásnou, živou a radostnou energii, která je na nyní na celé planetě. Je tu pro všechny. Ne jen pro mě, nebo pro tebe. Spojte se Zemí a s dalšími bytostmi i lidmi. A rozšiřte tento prostor. Expandujte ho za hranice sebe a rozšiřte tisíce kilometrů daleko. Rozšiřte ho po celé planetě.

Je to tu pro všechny, kdo si to zvolí. I když to neznamená, že život už bude vždy růžový, nebude nikdy „těžký nebo intenzivní„. Nebo že se nemůžete rozhodnout pro radost, i když zrovna teď nejste v lehké situaci.

A zcela upřímně, já sama vůbec netuším, kde bych bez těchto nástrojů nyní byla!!! Proto je nabízím i vám <3. Pro mě osobně to jsou nástroje Access Consciousness, které mi tak rychle umožňují dostávat se z prostoru těžkostí a této reality.

Pokud o to stojíte, neváhejte mě kontaktovat.

Kromě funkčních jednoduchých a rychlých nástrojů, jak se dostat ze dna, jsou možnosti i jak vyčistit hlavu od špatných myšlenek a také podpořit tělo skrze tělesné procesy nebo energetickou práci Symfonie Možností, aby se mohlo s jakýmkoliv omezením poprat a navýšit imunity. Fakt fungují, když se používají!

Chcete se naučit tyto nástroje používat sami pro sebe, svou rodinu nebo klienty?

Přidejte se na poslední Online kurz v dubnu, pak už budou opět na živo. ;-) Info TADY>>>

Přeju nám všem ať skutečně ve velikonočním Znovuzrození vidíme světlo Budoucnosti, po které toužíme.

S radostí a lehkostí.

Kat.

Katy
Jsem žena obklopená jen mužskou energií. Provázím ženy klučičím světem a inspiruji je, jak díky rytmu přírody nalézt svoji vnitřní rovnováhu a předávat ji dětem. Ukazuji maminkám, jak v živelném světě kluků, jejich bitek a stříleček proplouvat, uchovávat si naši ženskou energii a zároveň přijmout klučičí energii. Jak sdílet se svými syny cykličnost přírody i života, bez tlaku konzumu a výkonu. . Více si o nás přečtete tu >> Rytmus roku a jeho prožívání můžete prostudovat tady >>>.
Komentáře